athletic_plashka.png

Наша группа в FacebookНаш InstagramНаш Telegram-каналВідео клубу АтлетикТікТок ДЮФК Атлетик

Пропонуємо вам ознайомитись з результатами фінальних игор:

 

 9:00 за 5 місце 13 Одиссей - 12 Шишков-2 2:3

Голи: Крупский 7, Пригода 21-Богач 25, Мазуренко 11,17

 9:50 за 3 місце 12 Заневский - 12 Одиссей 0:4

Голи: Мартыновский 39, Сенюк 36, Давыдов 11,28

10:40 за 3 місце 12 СК Черноморский - 12  Пензин 3:2

Голи: Власенко 39, Зубко 3,9 - Авсеенко 4,39

11:30 за 7 місце 12 Ардаковский - 14 Леонов 2:2 (2:0)

Голи: Судаков 11, Кнышук 10 - Стец 22, 39

12:20 за 5 місце 11 Ардаковский - 12 Владимиров 3:3 (3:2)

 Голи: Бука 15,25, Нгуен 9 - Пшеничный 29, Регулян 19,24

13:10 за 1 місце 13 Заневский - 12 Мельник 0:3

Голи: Иватулин 31, Черняну 36, Димов 25

14:00 за 1 місце 12 Шишков-1 - 11 Мельник 3:1

Голи: Васильчук 31, Максименко 17, Чистов 10 - Продан 12

 

За результатами зіграних матчів команди розташувались таким чином:

ПРИМЕРА

7 місце - 12 Савчук

6 місце - 12 Владимиров

5 місце - 11 Ардаковский 

4 місце - 12 Заневский

3 місце - 12 Одиссей

2 місце - 11 Мельник

1 місце - 12 Шишков-1

Кращий воротар - Арнаут Ваня

Кращий захисник - Денщиков Саша

Кращий полузахисник - Арабаджи Максим

Кращий нападник - Урстаьев Руслан

Кращий гравець - Максименко Женя

СЕГУНДА

8 місце - 14 Леонов

7 місце - 12 Ардаковский

6 місце - 13 Одиссей

5 місце - 12 Шишков - 2

4 місце - 14 Пенизн

3 місце - 12 СК Черноморський

2 місце - 13 Заневский

1 місце - 12 Мельник

Кращий воротар - Мельник Богдан

Кращий захисник - Бовшик Марк

Кращий полузахисник - Иватулин Артем

Кращий нападник - Чербаджи Иван

Кращий гравець - Батан Руслан

 

AUTODOC Cup 2022 2012-2013 р.н.

# Team И О
1 12 Атлетик Балык 7 18
2 13 ДЮСШ-11 Скорищенко 7 15
3 13 Атлетик Балык 7 15
4 12 Атлетик Чистов 7 12

AUTODOC Cup 2022 2014 р.н.

М Команда И О
1 14 Атлетик Пензин 5 12
2 14 Форвард 1 5 12
3 14 Атлетик Фусар 5 9
4 14 Атлетик Анил 5 9

AUTODOC CUP 2022 2015-2016 р.н.

М Команда И О
1 15 Лидер 5 12
2 15 Атлетик Балык 5 10
3 15 Атлетик Ардаковский 5 9
4 15 ДЮСШ-11 Слободка 5 5

ДЕСЯТИЙ ЮВІЛЕЙНИЙ ОСІННІЙ КУБОК 2022

М Команда И О
1 12 Мельник 7 21
2 12 Шишков-1 6 18
3 13 Заневский 7 16
4 12 Пензин 7 15
5 12 СК Черноморский 7 13

Наши именинники

Олег Коваль
сегодня 30 ноября исполняется 37
Александр Скрипченко
сегодня 30 ноября исполняется 16
Виктор Сырыця
завтра 01 декабря исполняется 29
Андрей Солощук
завтра 01 декабря исполняется 28
Ринат Кальнев
завтра 01 декабря исполняется 17

НАШІ ПАРТНЕРИ

 

МістБудГруп  МегаБорд  ОдесситУА  ОколоСпортЕА  ДюкБані