athletic_plashka.png

Наша группа в FacebookНаш InstagramНаш Telegram-каналВідео клубу АтлетикТікТок ДЮФК Атлетик

З 22-23 липня у смт.Таїрове проходив турнір «TAIROVO FOOTBALL CUP» серед дітей 2012-2013 р.н., де брали участь два колективи ДЮФК «Атлетик», під керівництвом Балика В.В. та Руденка В.М.

 295485920_1181676695737022_4544053793296191791_n_1.jpg 1.jpg

Група А
1. ФК «Пальміра» м.Одеса
2. ДЮФК «Атлетик» м.Одеса (Руденко В.М.)
3. СК «Таїрове» Радужний
4. ФК «Чорноморець» с.Совіньон

Група Б
1. СК «Таїрове» смт. Таїрове
2. ФК «Lions» м.Одеса
3. ДЮФК «Атлетик» м.Одеса (Балик В.В.)
4. ФК «Чорноморець» м.Чорноморськ

🏅🏆КУБОК НАДІЇ виграли господарі турніру - СК «Таїрове» смт. Таїрове
🥉🏆БРОНЗОВІ МЕДАЛІ здобула команда ФК «Чорноморець» м. Чорноморськ
🥈🏆ВІЦЕ-ЧЕМПІОНОМ стала команда ДЮФК «Атлетик» м.Одеса (Руденко В.М.)
🥇🏆ЧЕМПІОНОМ стала команда ФК «Пальміра» м.Одеса

 

Інформаційна служба ДЮФК "Атлетик" Одеса

Десятий ювілейний осінній кубок 2022

# Team И О
1 12 Шишков-1 2 6
2 12 СК Черноморский 2 4
3 13 Заневский 2 4
4 12 Мельник 1 3
5 12 Владимиров 1 3

Вища Ліга ДЮФЛУ 2021-2022 U14

М Команда И О
1 ФК Одесса 11 29
2 ДЮФК Атлетик 11 23
3 ФК Зирка 11 22
4 СК Пальмира 11 15
5 ДЮСШ Днепр-80 11 14

Вища Ліга ДЮФЛУ 2021-2022 U15

М Команда И О
1 ФК Зирка 11 22
2 ФА Кривбасс 11 21
3 ДЮФК Атлетик 11 19
4 ДЮФШ 11 18
5 ДЮСШ-1-Крив 11 17

Вища Ліга ДЮФЛУ 2021-2022 U16

М Команда И О
1 СДЮСШОР Николаев 11 28
2 ФА Кривбасс 11 25
3 ДЮФК Атлетик 11 22
4 СК Пальмира 11 19
5 ДЮСШ Днепр-80 11 18

Вища Ліга ДЮФЛУ 2021-2022 U17

М Команда И О
1 СК Пальмира 11 23
2 ДЮСШ Днепр-80 11 23
3 ФА Кривбасс 11 23
4 СДЮСШОР 11 22
5 ДЮФШ 11 18

Перша Ліга ДЮФЛУ 2021-2022 U15

М Команда И О
1 ФК Освита Херсон 11 30
2 ДЮСШ Таврия Нов.Каховка 11 22
3 ДЮСШ-11 Одесса 11 17
4 ДЮСШ Херсон 11 17
5 ДСК Черноморец 2018 11 13

Перша Ліга ДЮФЛУ 2021-2022 U17

М Команда И О
1 ДЮСШ Херсон 11 30
2 ФК Освита Херсон 11 29
3 ФК Отрада Одеса 11 22
4 ДЮСШ-11 Одесса 11 18
5 СК Таирово пгт.Таирово 11 13

Чемпіонат України U19

М Команда И О
1 ХФХ Пенуэл 7 14
2 ДЮФК Черноморец 7 14
3 СК Днепр 7 13
4 ДЮФК Атлетик 7 12
5 ФК Хаджибей 7 11

Наши именинники

Рафаэль Греченко
сегодня 26 сентября исполняется 15
Никита Грицык
сегодня 26 сентября исполняется 13
Максим Слесарь
сегодня 26 сентября исполняется 12
Артем Саплев
завтра 27 сентября исполняется 17
Вячеслав Пономарчук
завтра 27 сентября исполняется 15

НАШІ ПАРТНЕРИ

 

МістБудГруп  МегаБорд  ОдесситУА  ОколоСпортЕА  ДюкБані