Головна
Новини
Тренерський склад
Розклад тренувань
ДЮФЛУ
Розклад 2023/24
Набір у групи
Медіа
Фото
Відео
Клуб
Керівництво клубу
Історія
Наші вихованці
Контакти
Брендбук
Документи
Футбольні майданчики
Player Information: Сергей Затушевский | Зимний кубок Геннадия Труханова U-11
Personal data
Name:
Сергей Затушевский
Birthday (Age):
21. липня 2003 (20)
Player Position:
Защитник
Games history
Games
Субота, 14.12.2013
04 ПК Шишков
8
-
1
04 АС Балык
1
0
0
90
0
0
0
0
0
0
Субота, 21.12.2013
04 АС Балык
1
-
3
02-03 ПК Мельник В
1
0
0
90
0
0
1
0
1
0
Субота, 11.01.2014
04 ПК Мельник В
3
-
5
04 АС Балык
1
0
0
90
0
0
3
0
3
0
Субота, 18.01.2014
04 АС Балык
1
-
2
03-04 ПК Подоляк
1
0
0
90
0
0
1
0
1
0
Субота, 25.01.2014
03 ПК Владимиров
9
-
2
04 АС Балык
1
0
0
90
0
0
0
0
0
0
Вівторок, 18.02.2014
04 АС Балык
1
-
5
03 АС Балык
1
0
0
90
0
0
0
0
0
0
Субота, 22.02.2014
03 ПК Леонов 2
3
-
0
04 АС Балык
1
0
0
90
0
0
0
0
0
0
Неділя, 23.02.2014
04 АС Балык
2
-
7
02 ПК Пензин 1
1
0
0
90
0
0
1
0
1
0
Games total
8
0
0
720
0
0
6
0
6
0
Personal statistics
Competition
Team
Весенний кубок Геннадия Труханова U-11
03 АС Балык
8
8
0
0
720
0
0
10
0
10
0
Второй весенний кубок - 2015 U-13
03 СР Леонов 1
8
8
0
0
720
0
0
0
0
0
0
Второй летний кубок Суворовского района по футболу 2015 U13
03 СР Леонов
5
5
0
0
450
0
0
10
0
10
0
Зимний кубок Геннадия Труханова U-11
04 АС Балык
8
8
0
0
720
0
0
6
0
6
0
Осенний кубок Суворовского района по футболу среди детских команд - 2014 U-12
04 СР Шишков 1
10
10
0
0
900
0
0
2
0
2
0
Третий весенний кубок Суворовского района среди детских команд -2016 U13
03 СР Леонов 1
0
0
0
0
0
0
0
5
1
5
1
Третий зимний кубок Суворовского района среди детских команд -2015-2016 U13
03 СР Леонов 1
1
1
0
0
90
0
0
5
3
5
3
Третий осенний кубок Суворовского района по футболу среди детских команд – 2015 U13
03 СР Леонов 1
6
6
0
0
540
0
0
8
0
8
0
Четвёртый Весенний кубок Одессы по футболу среди детских команд - 2016-17. U-15
03 СР Леонов
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Career Total
46
46
0
0
4140
0
0
46
4
46
4
Playing career
Competition
Season
Team
Function / Position
Весенний кубок Геннадия Труханова U-11
2014
03 АС Балык
Защитник
Второй весенний кубок - 2015 U-13
2015
03 СР Леонов 1
Защитник
Второй летний кубок Суворовского района по футболу 2015 U13
2015
03 СР Леонов
Защитник
Зимний кубок Геннадия Труханова U-11
2013-2014
04 АС Балык
Защитник
Осенний кубок Суворовского района по футболу среди детских команд - 2014 U-12
2014-2015
04 СР Шишков 1
Полузащитник
Третий весенний кубок Суворовского района среди детских команд -2016 U13
2016
03 СР Леонов 1
Защитник
Третий зимний кубок Суворовского района среди детских команд -2015-2016 U13
2015-2016
03 СР Леонов 1
Защитник
Третий осенний кубок Суворовского района по футболу среди детских команд – 2015 U13
2015
03 СР Леонов 1
Защитник
Четвёртый Весенний кубок Одессы по футболу среди детских команд - 2016-17. U-15
2016-2017
03 СР Леонов
Полузащитник
Ви тут:
Головна
РОДИНА ДЮФК "АТЛЕТИК"
ПАРТНЕРИ КЛУБУ
Чемпіонат України ДЮФЛ | Перша Ліга U19
#
Team
І
О
1
Динамо Київ
7
21
2
ФК Діназ Вишгород
7
16
3
КДЮСШ Ніка Київ
7
11
4
КОДЮСШ Щасливе
7
10
5
ДЮФК "Атлетик" Одеса
7
7
6
ДЮСШ-26 Київ
7
7
7
КДЮСШ-15 Київ
7
4
8
ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
7
3
Детальна таблиця
Чемпіонат України ДЮФЛ | Об'єднана Ліга U17
#
Team
І
О
1
ДЮФК Чорноморець
7
18
2
СДЮСШОР "Чорноморець"
7
18
3
ДЮФК Атлетик
7
16
4
Пальміра
7
8
5
ДЮСШ-11 Одеса
7
6
6
ДСК Чорноморець
7
5
7
СДЮСШОР Миколаїв
6
5
8
СДЮСШОР Кристал
6
0
Детальна таблиця
Чемпіонат України ДЮФЛ | Об'єднана Ліга U16
#
Team
І
О
1
ДЮФК "Чорноморець" Одеса
7
21
2
СДЮСШОР "Чорноморець" Одеса
7
16
3
ДЮФК "Атлетик" Одеса
7
13
4
СДЮСШОР Миколаїв
7
10
5
ДСК "Чорноморець 2018"
7
8
6
ДЮСШ-11 Одеса
6
5
7
СДЮСШОР "Кристал" Херсон
6
4
8
ДЮФК Пальміра Одеса
7
0
Детальна таблиця
Чемпіонат України ДЮФЛ | Об'єднана Ліга U15
#
Team
І
О
1
ДЮФК Чорноморець
7
19
2
СДЮСШОР "Чорноморець"
7
15
3
ДЮФК Атлетик
7
13
4
Пальміра
6
13
5
СДЮСШОР Миколаїв
6
9
6
ДСК Чорноморець
7
6
7
ДЮСШ-11 Одеса
7
3
8
СДЮСШОР Кристал
7
0
Детальна таблиця
Чемпіонат України ДЮФЛ | Об'єднана Ліга U14
#
Team
І
О
1
ДЮФК Чорноморець
7
21
2
СДЮСШОР "Чорноморець"
7
16
3
Пальміра
7
13
4
ДЮСШ-11 Одеса
7
12
5
СДЮСШОР Миколаїв
7
10
6
СДЮСШОР Кристал
7
6
7
ДЮФК Атлетик
7
4
8
ДСК Чорноморець
7
0
Детальна таблиця
Головна
Новини
Тренерський склад
ДЮФЛУ
Набір у групи
Медіа
Клуб